Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

Przetarg - Budowa budynku o funkcji terapeutycznej z zapleczem wraz z zagospodarowaniem terenu

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę” w Kędzierzynie- Koźlu z siedzibą: 47-200 Kędzierzyn- Koźle, ul Piastowska 19, zaprasza do składania ofert na zdanie p.n.

„Budowa budynku o funkcji terapeutycznej z zapleczem wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę” w Kędzierzynie- Koźlu przy ul. Sławięcickiej”.

Roboty dotyczą budowy nowego budynku na potrzeby domu dziennego pobytu na osiedlu Sławięcice. Budynek jedno-kondygnacyjny na rzucie prostokąta o wymiarach 12,14m x 47,86 m. Wysokość budynku to 7,5 m ( w kalenicy, licząc od poziomu terenu).

Szczegóły zamówienia znajdują się pod poniższym linkiem:

Termin składania ofert: 19 czerwca 2020 r. godz. 12.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Piastowskiej 19, 47-200 Kędzierzyn- Koźle

Termin wykonania robót: zakończenie robót i odbiór do 12 lipca 2021 r.